زیبایی و سلامت

انواع مدل های ابرو

انواع مدل های ابرو

انواع مدل های ابرو

ابرو ها عضو مهم و در معرض دید صورت بوده که در زیبایی صورت نیز تأثیر  بسیار دارد به طوری می توان گفت که ابرو قاب صورت است مدل ابرو می تواند قاب چهره فرد را متفاوت کند در گذشته ابرو های کم حجم تر و نازک تر انتخاب بانوان بود اما امروزه ابروهای ضخیم و پر پشت طرفداران زیادی داشته و مد روز شده است انواع مدل های ابرو شامل ، مدل ابرو پهن و کوتاه , اسپرت , مدل پهن و بلند و…. است که هر کدام با توجه به فرم صورت اگر به درستی انتخاب شوند تغییرات مثبتی را در صورت شما ایجاد می کند . آرشیدا کلینیک مرکز تخصصی کاشت ابرو طبیعی با جدیدترین متد روز کاشت ابرو  در خدمت شماست . جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید و یا همراه ما باشید با : 

  • قشنگترین انواع مدل های ابرو
  • مدل ابرو دخترانه زیبا و شیک
  • مدل ابرو جوان کننده
  • مدل ابرو مناسب صورت من کدام است ؟

هزینه کاشت ابرو طبیعی

انواع مدل های ابرو

قشنگترین انواع مدل های ابرو

مدل ابرو اسپرت و جدید:

از انواع مدل های ابرو , مدل اسپرت است و شما می توانید از طرح های پهن و نازک این مدل ابرو برای طراحی و برداشتن ابروهای خود استفاده کنید در این مدل ابروها ساده و طبیعی به نظر می رسد و به آنها حالت خاصی داده نمی شود ؛ خود مدل اسپرت نیز به دو صورت صاف و بدون حالت و صاف و حالت دار می باشد , در مدل صاف و بدون حالت ابرو ها بدون بدون دستخوردگی می باشند یعنی در قسمت قوس ابرو که باید نازکتر از جای دیگر باشد در این فرم این نازکی کم است اسپرت حالت دار مناسب صورت گرد است و گردی صورت را متعادل می کند ابروها اسپرت حالت دار در این مدل صاف نبوده و در قسمت کمان کاملا شکسته و حالت دار می شوند .

مدل ابرو پهن و بلند :

یکی از قشنگترین انواع مدل های ابرو , مدل ابروی پهن و بلند است در این نوع هر چه ابروها کشیده تر و بلندتر باشد چشم ها درشت تر به نظر می رسند بنابراین این مدل برای چشم های ریز انتخابی مناسب باشد .

مدل ابرو پهن و کوتاه :

از دیگر مدل های ابرو که طرفداران زیادی دارد ابروهای پهن و کوتاه است این مدل می توان بهترین انتخاب برای آن دسته از افرادی باشد که پشت چشم بلندی داشته و فرم چشم هایشان یا از هم دورند و یا رو به پایین است ابروهای ابرو به دو دسته صاف و پهن که مناسب صورت های کشیده است ابروهای اسپرت و پهن که مناسب صورت گرد بوده و تعادل چهره را بیشتر می کند .

مرکز کاشت ابرو در سوهانک

مدل ابرو زاویه دار :

مدل ابرو زاویه دار از دیگر مدل های زیبای ابرو بوده و مناسب صورت های گرد است بهتر است با زاویه دادن ابرو خود صورت خود را کمی باریکتر نشان دهید تا صورت باریکتر نشان داده شده و چهره متعادل شود برای به تعادل رساندن چهره خود ابروها را هشتی وزاویه دار کنید تا صورت کشیده تر شده و گردی آن کم شود .

مدل ابرو دخترانه زیبا و شیک

برای داشتن ابروهای دخترانه مدلی را انتخاب کنید که تغییرات زیادی را در چهره ایجاد نکند این مدل ها معمولا پهن بوده و کمترین حالت فانتزی را دارند تنها کافی است با قیچی و موچین تارهای اضافی ابرو را برداشته و ابر را در حالت طبیعی نشان دهید .

مدل ابرو جوان کننده

انتخاب مدل ابرو بر اساس چهره خود نه تنها بر زیبایی چشمانتان افزوده بلکه موجب جوانتر دیده شدن شما شده و اینکه باعث می شود تا آرایش کمتری نیز داشته باشید اما هر مدل ابرویی به هر فرم صورتی نمی آید صورت ها در انواع فرم مربی , بیضی , گرد , کشیده , قلبی و لوزی شکل می باشند که هر کدام مدلی خاص را می طلبد .

مدل ابرو مناسب صورت من کدام است ؟

ابرو مناسب صورت کشیده :

در این فرم صورت ابروها را بلند نگه دارید تا عرض صورت را گرفته و صورت عریض تر شود کافی است که دم ابروها را کوتاه نکنید ابروها را به صورت صاف و خطی بردارید و انحنایی به آن نداده و ابروها را به سمت بالا ببرید .

عمل بلفارو پلاستی در تهران

ابرو مناسب صورت مربعی :

در این فرم صورت ابروها را باریک نکنید و سعی کنید ابروهای پهن داشته باشید , اندازه ابروها اندازه چشمان شما باشد و به آن زاویه ندهید اما ان را بالا نبرید و قوس ابرو را کمی تیز نمایید .

ابرو مناسب صورت بیضی :به این مدل صورت همه مدل های ابرو می باشد اما سعی کنید که ابروها را خیلی بالا نبرید .

مدل ابرو برای صورت قلبی :

برای صورت های قلبی ابروهای ابروهای گرد و قوس دار می توانند گزینه مناسبی باشند زیرا تیز بودن فک و چانه را کم کرده و حالت صورت را متعادل می کند در این فرم ابروهای پر پشت چهره را زیباتر می کنند در صورتی که ابروهای شما توخالی است با لوازم آرایش آن را پر پشت تر نمایید .

مدل برای صورت لوزی :

بهترین مدل ابرو برای این فرم صورت ابروهای گرد و ابروهای زاویه دار است اما ابروها را صاف و خطی نکنید زیرا توجه را به گونه های پهنی که دارید جلب کرده و صورت را خیلی کوتاه نشان می دهد .

هزینه پروتز سینه در تهران
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *