زیبایی و سلامت

علت ترمیم بعد از کاشت ابرو چیست ؟

علت ترمیم بعد از کاشت ابرو

آیا کاشت ابرو نیاز به ترمیم دارد  ؟

کاشت ابروی طبیعی روشی بی خطر و مطمئن برای افرادی است که به دلایل مختلف ابروهایشان دچار ریزش شده و آسیب دیده اند مثلا کسانی که به دلیل آسیب های ناشی از تصادف , شکستگی و…. دچار ریزش ابرو شده اند کسانی که قبلا از روش هایی مانند تأتو , هاشور و… استفاده کرده اند می توانند در زمان کاشت کادر ابرو را به شکلی انتخاب نمایند که تمامی ناحیه زیرین را بپوشاند ؛ ترمیم ابرو یک روش آرایشی برای فرم دهی و زیباکردن ابروهاست از ترمیم می توان در هر یک از شرایط از جمله ریزش قسمتی از ابرو ها , کم پشت شدن ابروها و یا ریزش کامل ابروها استفاده نمود برای ترمیم ابرو روش های مختلفی وجود دارد از جمله تاتو , میکروبلیدینگ , پی آر پی و کاشت ابرو است که در این بین بهترین روش کاشت ابرو است اما ترمیم بعد از کاشت ابرو به چه صورت است . همراه ما باشید تا بررسی کنیم که آیا کاشت ابرو نیاز به ترمیم دارد یا خیر ؟

هزینه کاشت هر تار ابرو در تهران 

علت ترمیم بعد از کاشت ابرو

کلینیک آرشیوا مرکز تخصصی کاشت ابرو با بهترین تیم کاشت ابرو طبیعی در خدمت شماست .  چنانچه نیاز به مشاوره دارید همین  حالا با ما تماس بگیرید و یا همراه ما باشید با :

روش های ترمیم ابرو

  • تاتو
  • روش میکروبلیدینگ
  • روش مزوتراپی
  • روش پی آر پی
  • روش کاشت ابرو

بهترین زمان ترمیم بعد از کاشت ابرو

در رابطه با بهترین زمان ترمیم بعد از کاشت ابرو باید گفت , که نخست باید پس از کاشت ابروها رشد کند هفته های دوم الی سوم پس از کاشت ابروهای کاشته شده می ریزند این ریزش طبیعی بوده و به دلیل از دست دادن شوک فولیکول هاست در ماه های سوم و چهارم فولیکول ها مجددا رشد می کنند پس از ماه ششم موهای روییده شده ابرو ضخیم شده و ابرو فرم طبیعی و کامل خود را میگیرد در این مدت در صورتی که موهای کاشته شده رشد نکردند و یا ریزش پیدا نمودند می توان آنها را ترمیم نمود .

قیمت عمل بلفارو   پلاستی

آیا ترمیم ابرو پس از کاشت همیشه لازم است ؟

در صورتی که کاشت ابرو در کلینیک معتبر و نزد پزشک متخصص و کادر درمانی مجرب انجام شود و نیز فاکتورها و مراقبت های پس از کاشت ابرو به خوبی رعایت شودعمل کاشت نتیجه ای موفقیت آمیز و دائمی خواهد داشت ترمیم بعد از کاشت ابرو نیاز نیست .

در چه صورت ترمیم پس از پیوند ابرو لازم است ؟

یکی از بهترین روش های دائمی ترمیم ابرو استفاده از روش کاشت ابرو است اما در این روش برای اینکه بهترین نتیجه را بگیرید بهتر است در تصمیم خود دقت کنید سعی کنید کلینیک های معتبر و باپزشک متخصص و کادر درمانی مجرب را انتخاب نمایید ؛ اگر کاشت ابرو به درستی صورت گیرد 80 درصد  گرافت ها با موفقیت در جای خود قرار میگیرند در غیر این صورت کاشت موفق آمیز نبوده است کلینیک تخصصی آرشیدا با داشتن متخصصی حرفه ای آماده ارائه خدمات با کیفیت به شما عزیزان می باشد .

برای ترمیم ابرو پس از پیوند چه مقدار گرافت نیاز است ؟

همانطور که گفته شد در صورتی که پس از کاشت ابرو ابروها رشد نکرده یا دچار ریزش شوند ترمیم بعد از کاشت ابرو لازم می شود و گرافت های مورد نیاز برای ابرو 50 الی 100 عدد است که این میزان با توجه به وسعت ناحیه مورد نظر می تواند بیشتر از این مقدار یا کمتر باشد .

بهترین پزشک کاشت مو

چه افرادی نیاز به ترمیم پس از پیوند ابرو دارند ؟

در صورتی که پزشک و کادر درمانی در زمینه کاشت ابرو از تجربه و مهارت خوبی برخوردار باشند در برخی افراد نیاز به ترمیم پس از پیوند وجود دارد از جمله افرادی که سیگار و دخانیات دو هفته قبل از عمل و سه ماه پس از عمل ؛ عدم رعایت مراقبت های پس از عمل و وجود برخی عوامل مانند تأتو , هاشور , فیبروز و میکروبلیدینگ در فرد متقاضی است .

تفاوت جلسه ترمیم با کاشت ابرو

  ترمیم بعد از کاشت ابرو تقریبا همانند عمل پیوند ابرو است اما تفاوت های کمی مانند سایز نیدل کاشت با افزایش رو به رو بوده و زاویه ورود نیدل کاشت و تارکم کاشت برای دریافت حداکثر خون رسانی در بافت متفاوت است به همین دلیل امکان رسیدن گرافت ها به خونرسانی و رشد با افزایش مواجه است اما در صورتی که در کاشت ابرو از زاویه و سایز نیدل استفاده می شد ابرو ها پس از کاشت خواب طبیعی خوبی نداشتند اما در جلسه ترمیم به علت اینکه فرم انها در جلسه اول شکل گرفته پر کردن نقاط کم پشت خیلی در خواب ابرو تأثیر ایجاد نمی کند .

قیمت عمل پروتز باسن
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *