زیبایی و سلامت

بهترین روش کاشت ابرو چیست ؟

بهترین روش کاشت ابرو

بهترین روش کاشت ابرو  چیست ؟

آرشیدا کلینیک با کاشت تخصصی ابرو طبیعی در خدمت شماست . کاشت ابرو در واقع چیزی شبیه به کاشت مو است و می توان اینطور بیان کرد که کاشت ابرو یک روش دائمی و جراحی است که در آن موها از ناحیه اهداکننده (مثلا از پشت سر) گرفته می‌ شود و به ناحیه ابرو پیوند زده می شود . به طور کلی ، دو روش برای کاشت ابرو طبیعی وجود دارد که عبارتند از :

  • کاشت ابرو به روش FUE

  • کاشت ابرو به روش FUT

مرکز تخصصی کاشت ابرو آرشیدا کلینیک

بهترین روش کاشت ابرو
  1. کاشت ابرو طبیعی به روش FUE

این گزینه شامل کاشت موهای فردی از یک محل اهدا کننده با استفاده از پانچ دستی ، پانچ قدرتی یا پانچ رباتیک است . مزایای کاشت ابرو به روش FUE عبارتند از فقدان اسکار خطی و سهولت در روند بهبودی است ، اگرچه زمان استخراج طولانی تر است و موهای کوتاه تر می توانند بر کیفیت پیوند تأثیر بگذارند .

  1. کاشت ابرو طبیعی به روش FUT

در این روش از کاشت ابرو ، نواری از مو (معمولاً از پشت سر) برداشته می ‌شود و فولیکول‌ های مو به ناحیه ابرو پیوند می ‌شوند تا شکل جدید و بهبود یافته ابرو را تشکیل دهند . روند برداشت فولیکول در این روش ، سریعتر از FUE است و موهای برداشت شده طولانی تر هستند که ممکن است در طول کاشت کمک کند (طول به شما امکان می دهد پیچ خوردگی مو را ببینید) .

وقتی نوبت به تصمیم گیری بین روش های FUT و FUE برای کاشت ابرو طبیعی می رسد ، باید به توصیه پزشک و شرایطی که برای هر فرد وجود دارد ، توجه کرد . اگر بیمار قصد دارد موهای خود را در پشت سر کوتاه کند ، احتمالاً روش FUE  برای کاشت ابرو توصیه می شود ، زیرا FUT می تواند یک اسکار قابل مشاهده پشت سر باقی بگذارد .

نمونه کار کاشت ابرو قلهک
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *