زیبایی و سلامت

مهمترین علت فرورفتگی پلک چیست ؟

مهمترین علت فرورفتگی پلک چیست ؟

مهمترین علت فرورفتگی پلک چیست ؟

3. ترمیم جراحی توسط جراح چشم در صورتی که به دلیل پتوز آپونورتیک چشم باشد.  شایع ترین علت فرورفتگی پلک بالایی (یا گودی پلک بالایی) به دلیل افزایش سن و از دست دادن بافت نرم است. کلینیک زیبایی آرشیدا  همراه شماست با جراحی بلفارو پلاستی با بیش از 10 سال  سابقه کاری در این  زمینه

علل دیگر فرورفتگی پلک بالا به دلیل ژنتیک و کاهش حجم بعد از جراحی پلک است. گزینه های درمانی به دلایل دقیق فرورفتگی پلک بالایی شما بستگی دارد. بهتر است شخصاً توسط یک پزشک متخصص زیبایی باتجربه ارزیابی شود. توخالی (معروف به کاهش حجم) نیاز به تزریق فیلر برای اصلاح توخالی/کسری حجم دارد. این یک ناحیه چالش برانگیز از صورت است، بنابراین لطفاً برای بهترین نتایج و به حداقل رساندن عوارض، به دنبال یک تزریق کننده باتجربه باشید.

بسته به اینکه از کدام فیلر استفاده می شود، نتایج می تواند بین 9 تا 18 ماه باقی بماند. انتخاب پرکننده ها نیز به شدت کاهش حجم شما بستگی دارد. روش دیگر، پیوند چربی از پدهای چربی پلک فوقانی توسط جراح پلاستیک نیز قابل انجام است. امیدوارم که این کمک می کند!

شایع ترین دلیل آن آتروفی چربی مداری است که به عنوان یک فرآیند طبیعی پیری رخ می دهد. علل ثانویه شامل ترومای قبلی مدار چشم، شکستگی دیواره مدار چشم یا پتوز (افتادگی پلک) است. درمان در درجه اول برای رسیدگی به علت اصلی است (به عنوان مثال، ترمیم شکستگی دیواره مداری، جایگزینی حجم مداری یا ترمیم پتوز). اگر همه علل ثانویه دیگر کنار گذاشته شوند، تزریق مستقیم پرکننده اسید هیالورونیک اسید هیالورونیک یا تزریق میکرو چربی به شیار فوقانی فوق پریوستئال به پنهان کردن این فرورفتگی شیار پلک فوقانی برای بازگرداندن ظاهری جوان و شاداب کمک می کند.

جراح برای درمان فرورفتگی پلک چه مراحلی را دنبال میکند ؟

1. تزریق فیلر برای رفع توخالی/کمبود حجم توسط پزشک مجرب و مسلط به پرکننده های این ناحیه از صورت

2. پیوند چربی یا جابجایی پدهای چربی پلک فوقانی توسط جراح پلاستیک

هزینه عمل بلفارو پلک بالا چنده ؟

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *