پروتز سینه در تهران

پروتز سینه در تهران

داشتن سینه هایی زیبا ، قرینه ، خوش فرم و در عین حال بزرگ برای هر خانمی آرزوست . کلینیک آرشیوا با جراحی پروتز سینه در تهران با تیمی مجرب و با تجربه زیر نظر پزشک متخصص در خدمت شماست . چنانچه از سینه های کوچک خود رنج میبرید ، طی یک جراحی کوتاه  و کاملا تضمینی سینه های خود را به حالت دلخواه  تغییر شکل دهید . جهت کسب اطلاع از هزینه پروتز سینه در تهران ، طرح های پروتز گرد و…. ، نمونه کارها ، دوره نقاهت و مدت زمان جراحی پروتز سینه با ما تماس بگیرید .

تاریخچه پروتز 

از  دوران مصر باستان تا کنون پروتز به شکل های مختلفی نقش پر کردن اندام قطع شده را ناهنجاریهای مادرزادی داشت . اکنون در بسیاری از خدمات زیبایی ، تکنولوژی روز دنیا با دستگاه های پیشرفته اندامی مثل باسن ، لب ، سینه و….. را پروتز میکنند تا به حالت اولیه تغییر شکل دهد . حتی این روزها بسیاری از زنان   و دختران مایلند اندام طبیعی خود را با پروتز بزرگتر نشان دهند  .

پروتز سینه چیست ؟

جراحی های پلاستیک پستان به منظور بهبود زیبایی آن انجام می شود که علاوه بر زیبایی اعتماد به نفس فرد را نیز افزایش می دهد با انجام یکی از این جراحی ها می توان به فرم و سایز دلخواه برای سینه رسید اینکه فردی تصمیم به انجام جراحی زیبایی میگیرد موضوعی شخصی بوده که تعداد زیادی از بیماران نگران نتیجه دلخواه جراحی هستند زیرا عدم موفقیت آمیز بودن عمل تجربه ای ناخوشایند می باشد از جمله انواع این نوع جراحی زیبایی پروتز سینه است .

  • پروتز سینه همراه با مزایا و عوارض آن
  • انواع پروتز پستان از لحاط برجستگی و مدل
  • انواع پروتز پستان از لحاظ جنس
  • بهترین پزشک برای پروتز سینه
  • هزینه عمل پروتز پستان در سال 1401

پروتز سینه همراه با مزایا و عوارض آن

پروتز سینه از انواع جراحی های زیبایی سینه بوده که برای بزرگ کردن یا تقارن سینه انجام می شود در این جراحی چربی را از دیگر نقاط بدن به سینه تزریق می کنند یا از طریق جراحی کاشت یا پروتز سینه پروتز را انجام می دهند مدت عمل پروتز پستان حدود 1 الی 2 ساعت طول می کشد ؛این روش مناسب کسانی است که به دلایل مختلف مانند کاهش وزن , بارداری , شیردهی و… حجم سینه کمی دارند .

هزینه کاشت ابرو در تهران

مزایا و عوارض پروتز سینه چیست ؟

از جمله مزایای این روش جراحی می توان به برجسته و پر کردن سینه ها , بهبود بخشیدن تعادل اندام ها , افزایش جذابیت ظاهری , بالا بردن اعتماد به نفس و یا ترمیم سینه در صورت آسیب دیدگی می باشد اما در کنار مزایای متعدد در صورت عدم مراقبت های پس از عمل و نیز بی دقتی در انتخاب پزشک متخصص ممکن این است عوارضی در فرد رخ دهد از جمله ورم , التهاب , عدم تقارن , در رفتگی به دلیل جایگذاری نامناسب ایمپلنت یا ایمپلنت هایی با حجم نامناسب و کبودی و نیز ممکن است به دلیل بارداری , کاهش وزن یا سن فرد شاهد شل شدن بافت پستان شود .

انواع پروتز پستان از لحاظ برجستگی و مدل

انواع پروتز پستان بر حسب برجستگی به سه دسته برجستگی کم یا LOW Profile , پروتز با برجستگی زیاد یا High  Profile و پروتز با برجستگی خیلی زیاد یا Ultra – High Profile که ممکن اس با توجه به خواست بیمار یا صلاحدید پزشک از یک از آنها انجام شود .

انواع پروتز پستان از لحاظ مدل :

مدل گرد :

پروتز گرد به صورت دایره بوده ظاهری شبیه ماه نیمه دارد و رد سایزهای متفاوت موجود است .

مدل اشکی :

این نوع طرفداران بیشتری نسبت به مدل گرد دارد زیرا پس از جراحی نمای طبیعی تری در سینه ایجاد می کند درذاین مدل جراحی پزشک در سه محل متفاوت یعنی زیر بغل , لافت اطراف نوک پستان و دور ناف یا چین زیر سینه برش هایی انجام می دهد و پروتز را وارد قفسه سینه می کند .

انواع پروتز پستان از لحاظ جنس

پروتز آب نمکی :

این نوع گرد بوده و از آب نمک پر شده که در صورت پارگی برای بدن مشکل ایجاد نمی کند از مزایای آن می توان برش کمتر و اینکه پس از جایگذاری نیاز کمتری به بازدید دوره ای توسط پزشک دارند اما این نوع حالت طبیعی سینه را ندارد , احتمال خالی شدن ان وجود داشته و بر بافت سینه تأثیر می گذارد .

پروتز سیلیکونی :

این نوع گرد بوده و درون آن از ژل چسبنده پر شده در صورت پاره شدن محتویات آن جذب بدن نشده و ممکن است برای فرد مشکل ایجاد کند افراد کمتر از 22 سال بهتر است از این نوع استفاده نکنند از ویژگی های آن می توان به لمس طبیعی هم جنس با بافت سینه , کاهش ریسک خالی شدن و از معایب آن می توان هزینه بیشتر , نیاز است هر ازچندگاهی توسط پزشک معاینه شوند و برای کاشت آن نیاز به برش است .

جراحی لیفت لب تمپورال

پروتز کامپوزیتی جایگزین :

این نوع استفاده کمتری داشته و ممکن است با رشته های پلی پروپیلن , روغن سویا و یا با دیگر مواد پر شده باشد

بهترین پزشک برای پروتز سینه

یکی از مهم ترین مواردی که می تواند عوارض پروتز سینه را به حداقل برساند انتخاب یک پزشک خوب و با تجربه است که ؛ داشتن تجربه لازم در زمینه این جراحی , موفقیت آمیز بودن سوابق او در انجام این عمل , آگاهی داشتن به اصول زیبایی شناسی و ریاضی و با وجدان بودن همچنین داشتن کادری حرفه ای از جمله ویژگی های یک پزشک با تجربه است .

هزینه عمل پروتز پستان در سال 1401

نمی توان به طور دقیق این مقدار مبلغ را بیان کرد هزینه عمل پروتز پستان در سال 1401 تنها زمانی مشخص می شود که بیمار معاینه شود و مبلغ نهایی با توجه به موقعیت مکانی , برند پروتز , مرکز جراحی , مطب , تجربه پزشک و… تعیین می شود .

مرکز لیفت شقیقه در تهران