زیبایی و سلامت

فیبروز ابرو چیست ؟

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو چیست ؟

هاشور ابرو , تتو , میکروبلیدینگ و فیبروز  از جمله متد زیبایی ابرو محسوب می شوند , فیبروز ابرو از جمله روش های نیمه دائم برای زیبایی و آرایش ابرو به شمار می آیند از فیبروز می توان به صورت دستی یا توسط سوزن های یکبار مصرف استفاده نمود که در بین ابرو سایه و هاشور ایجاد می کند  پس از اتمام این روش می توان ابروهایی با فرم طبیعی و زیبا را مشاهده کرد هدف از فیبروز پر کردن مناطق خالی , فرم دهی و قرینه سازی ابرو است اما به یاد داشته باشید که این روش دائمی نبوده و پس از مدتی از بین می رود . کلینیک زیبایی آرشیدا مرکز تخصصی کاشت ابرو در تهران با بیش از 15 سال سابقه جراحی زیبایی در خدمت شماست . برای مشاوره و رزرو نوبت با ما تماس بگیرید .

فیبروز ابرو

کلینیک آرشیدا مرکز تخصصی کاشت ابرو طبیعی با بهترین مشاوره رایگان و کاربردی در خدمت شماست . جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا همراه ما بمانید با  :

  • مزایا , معایب و عوارض فیبروز ابروها
  • مراقبت های بعد از فیبروز ابروها
  • فرق میکروبلیدینگ ابرو با فیبروز چیست ؟
  • آیا فیبروز ابرو ها درد دارد ؟
  • هزینه فیبروز ابرو چقدر است ؟
  • فیبروز بهتر است یا کاشت ابرو

قیمت کاشت ابرو طبیعی

مزایا ,معایب  و عوارض فیبروز ابروها

از جمله مزایای فیبروز ابرو می توان به فرم دادن به تاج ابرو , درد کمتر نسبت به دیگر روش ها , حالت دهی به آرک ابرو ها , وجود مدل های مختلف در اجرای این متد , ایجاد تراکم بالا , تغییر آسان مدل ابرو و داشتن ابروهایی به ظاهر طبیعی را نام  برد اما از مشکلات این متد زیبایی باید گفت که افرادی که از تتو استفاده کرده اند نمی توانند از این روش استفاده کنند همچنین کاربرد با اعمال فشار روی دستگاه میکروبلدینگ فیبروز را انجام می دهد که در انتهای کار ممکن است مچ وی خسته شده و از کیفیت کار کاسته شد مورد دیگر رنگ استفاده شده است که در برخی مراکز ممکن است این رنگ نامرغوب بوده و ماندگاری کمتری داشته باشد و پس از مدت زمان کم رنگ شود . همچنین این رنگ های برای سلامتی مضر است .

مراقبتهای  بعد از فیبروز ابروها

پس از این که فیبروز ابرو را انجام دادید تا سه روز ابرو را نشویید , از روز اول تا یک هفته از پماد ویتامین آ استفاده کنید ؛ از خاراندن و کندن پوسته پوسته های ابرو که پس از این متد ایجاد می شود خودداری نموده و استفاده از پماد هیدروکورتیزون تا یک هفته پس از فیبروز در بهبود زخم مؤثر است .

قیمت کاشت مو در تهران

فرق میکروبلیدینگ ابرو با فیبروز چیست ؟

فیبروز ابرو توسط دستگاه دستی با تیغ مخصوص صورت میگیرد اما میکروبلیدینگ توسط ابزار مخصوص برقی دارای سوزن مخصوص است انجام می شود ؛ ماندگاری فیبروز کمتر از میکرو است ؛ ابروهای فیبروز شده ظاهری طبیعی تر از ابروهایی دارند که میکروبلیدینگ روی آنها انجام شده است .

آیا فیبروز ابروها درد دارد ؟

برای فیبروز ابروها از بی حس کننده موضوعی استفاده می کنند که این امر احساس درد را حین فیبروز ابرو کاهش می دهد و چیزی که فرد احساس می کند شبیح احساس برداشتن ابرو است .با این حال میزان درد نیز بر آستانه تحمل فرد و استرس در وی نیز بستگی دارد هر چه فرد آرام باشد ناراحتی کمتری را متحمل خواهد شد .

هزینه فیبروز ابروها چقدر است ؟

در رابطه با هزینه فیبروز  باید گفت که در تعیین هزینه آن عوامل زیادی از جمله نوع و مقدار رنگ , تجربه و مهارت تتوکار , ماندگاری فیبروز , سوزن و مرکزی که به آن مراجعه می کنید تأثیر گذار هستند .

فیبروز بهتر است یا کاشت ابرو؟

کاشت ابرو یک روش مطمئن برای داشتن ابروهایی طبیعی و دائمی است در کاشت ابرو از بانک مو فولیکول هایی رابرای پیوند برداشت و به ناحیه مورد نظر که همان ابروهاست انتقال می دهند برای بررسی اینکه کاشت ابرو بهتر است تا فیبروز می توان از تجربه کسانی که یکی از این دو متد را انجام داده اند استفاده نمود بسیاری از خانم ها عنوان کرده اند که کاشت ابرو بهتر است زیرا نتیجه یا دائمی و طبیعی داشته است از دیگر مزایای کاشت نسبت به هاشور , میکروبلدینگ و… افزایش تراکم مو , امکان اصلاح و کوتاه کردن ابرو, عدم نیاز به ترمیم و نداشتن عواقب و عوارض برای فرد می توان اشاره نمود .

مرکز کاشت ریش در تهران
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *