لیفت سینه در تهران

لیفت سینه در تهران

افتادگی سینه ها از جمله مشکلاتیست که در  زیبایی بانوان تاثیر منفی زیادی دارد . برای نگه داشتن سینه های افتاده از انواع چسب ها ، سینه بند و…… استفاده میشود که هیچ کدام نمیتواند برای مدتی طولانی فرم سینه شما را حفظ کند . اما ما به شما  جراحی لیفت سینه را پیشنهاد میکنیم که برای همیشه از شر افتادگی سینه خلاص شوید . یک بار برای همیشه با جراحی لیفت سینه بهترین فرم سینه را تجربه کنید . همراه  آرشیوا کلینیک  باشید این بار با جراحی لیفت سینه در تهران 

لیفت سینه چیست ؟

داشتن سینه هایی زیبا و خوش فرم می تواند تا حدی اعتماد به نفس خانم ها را بالا ببرد ؛ طبیعتا هر خانمی دوست دارد سینه هایی خوش فرم داشته باشد تا لباس هایی را که می پوشد به خوبی به تنش بنشیند ؛ یکی از مشکلات رایج بین خانم ها که تأثیر منفی در فرم سینه ها دارد افتادگی سینه است که ممکن است در سنین مختلف و به دلایل گوناگون ایجاد شود اما این امر جای نگرانی ندارد به این دلیل که با به کارگیری از تکنیک های پیشرفته و روز دنیا می توان به درمان افتادگی سینه پرداخت یکی از این روش ها لیفت سینه بوده که از نظر پزشکی با نام ماستوپکسی نیز شناخته می شود .

 • لیفت سینه چیست ؟
 • دلایل افتادگی سینه چیست ؟
 • انواع روش های ماستوپکسی
 • مزایا و عوارض لیفت سینه ها
 • کاندیدای مناسب برای لیفت سینه ها
 • هزینه لیفت سینه چقدر است ؟
کلینیک جراحی لیفت لب در تهران

ماستوپکسی یا همان لیفت سینه نوعی عمل جراحی زیبایی بوده که برای جوانسازی سینه هایی که حالت افتادگی دارند و بازگرداندن آنها به حالت جوان و جذاب تر انجام می شود در این عمل سینه ها به سمت بالا کشیده شده و ظاهری خوش فرم و جذاب پیدا می کنند ؛ ماتسوپکسی توسط روش های مختلف انجام پذیر است ؛ با استفاده از لیفتینگ علاوه بر اینکه می توان افتادگی سینه را کاهش داده و نوک سینه را به سمت بالا قرار داد حتی می توان در حین عمل اندازه آرئول ها ( نواحی تیره اطراف نوک سینه ) را کاهش داده تا فرم جدید سینه متناسب شود .

دلایل افتادگی سینه چیست ؟

 • بارداری
 • نوسانات وزنی
 • گرانش زمین
 • افزایش سن و پیری

انواع روش های ماستوپکسی

لیفت سینه به دو روش جراحی و غیر جراحی صورت میگیرد .

لیفت سینه ها با طب سوزنی :

در این روش پزشک سینه ها را توسط پارچه ای پوشانده و سوزن ها را در نقاط تعیین شده به مدت 30 الی 45 دقیقه در بدن قرار می دهد طب سوزنی بر روی غدد درون ریز تأثیر گذاشتهو موجب تحریک آنها شده و در نتیجه به غده هیپوفیز دستور می دهد هورمون ها را آزاد کند با آزادسازی این هورمون ها بر روی تخمک ها اثر گذاشته سلول های پستان را فعال می کند تا رشد سینه تقویت و در نتیجه موجب لیفت آنها شود .

لیفت با استفاده از نخ :

در این روش از نخ های کوچک خاردار استفاده می شود این نخ ها توس سوزن زیر پوستی وارد بافت پوست شده , نخ ها محکم شده و جراح نخ ها را به سمت بالا و نزدیک استخوان ترقوه می کشد .

لیفت به روش Caci :

در این روش جراح توسط دستگاه دستی به ماهیچه های اطراف سینه پالس های الکتریکی منتقل کرده و ماهیچه سینه تحریک و سفت می شود برای رسیدن به نتیجه مطلوب جراح از این دستگاه چندبار در هفته و به مدت چند هفته پیشنهاد می کند .

لیفت سینه ها با لیزر :

 در این عمل جراح با استفاده از اشعه لیزر حالتی شبیه به یک سوتین داخلی ایجاد می کند و ممکن است این روش به تنهایی افتادگی سینه را بر طرف نکندو معمولا مکملی برای جراحی ماموپلاستی است , ایجاد سینه بند داخلی در قسمت زیر سینه صورت گرفته و موجب بالاکشیدن سینه می شود علاوه بر این اشعه لیزر روند ساخت کلاژن را تحریک کرده که موجب افزایش سینه در برابر افتادگی است .

روش های جراحی لیفت سینه شامل موارد زیر است .

لیفت به روش هلالی :

این نوع مناسب خانم هایی بوده که افتادگی سینه در آنها زیاد نیست ؛ در این روش برشی کوچک در قسمت بالایی آرئول ایجاد می شود و به طور معمول زمانی که جراحی لیفت همراه با زرگ شدن سینه باشد این روش مورد استفاده قرار میگیرد .

همه چیز درباره جراحی غبغب

لیفت به روش پری آرئولار :

این روش جراحی مناسب خانم هایی بوده که افتادگی خفیف سینه دارند در این روش برشی دایره ای در اطراف آرئول به وجود می آید این نوع نیز به شکا ترکیبی برای بزرگ کردن سینه نیز کاربرد داشته و نیز می توان برای کاهش اندازه آرئول استفاده نمود .

لیفت به روش عمودی یا آبنبات چوبی :

یکی از پر استفاده ترین روش های جراحی لیفت سینه ها , لیفت عمودی بوده که بنام آبنبات چوبی نیز شناخته می شود  در این روش پوست اضافی سینه برداشته و کل سینه تغییر شکل می دهد ؛ در این روش پزشک دو برش ایجاد نموده بدین شکل که یک برش در اطراف آرئول و دیگری به شکل عمودی از لبه پایینی آرئول تا زیر سینه ادامه دارد

لیفت به روش T وارونه :

این روش جراحی شامل 3 برش است یک طرف در اطراف آرئول , برش دیگر به شکل عمود در لبه پایینی آرئول تا زیر سینه و نیز برش سوم در امتداد ناحیه زیر سینه صورت میگیرد .

مزایا و عوارض لیفت سینه ها

از مهم ترین مزایای لیفت سینه این است که افتادگی و پیری پوست را بهبود می بخشد از دیگر مزایای آن می توان به بالا بردن نوک سینه , کاهش هاله اطراف سینه , حفظ تقارن همراه به سفت شدن سینه و گرد و کوچک شدن سینه افتاده اشاره نمود .

عوارض لیفت سینه ها چیست ؟

مانند هر عمل زیبایی دیگر این عمل نیز خالی از عیب و عوارض نیست از جمله عوارض آن می توان به جای ماندن رد بخیه , بی حسی در سینه ها , عدم تقارن در هاله سینه , تجمع خون در زیر برش , تیرگی جای زخم و در صورت نا مطلوب بودن ظاهر سینه می توان نیاز به عمل مجدد اشاره نمود .برای به حداقل رساندن عوارض در انتخاب پزشک با تجربه دقت نمایید .

مرکز لیفت شقیقه در تهران

کاندیدای مناسب برای لیفت سینه ها

 • سن حد اقل 18 سال باشد .
 • فرد سلامت عمومی داشته باشد.
 • در صورت استفاده از داروهای خاص با پزشک مشورت کند .
 • در دوران بارداری یا شیردهی نباشد .
 • دخانیات یا الکل مصرف نکند .

هزینه لیفت سینه چقدر است ؟

بیمه درمانی هزینه این عمل را پوشش نمی دهد هزینه لیفت سینه ها به عواملی از جمله دستمزد جراح , هزینه تجهیزات و مواد بیهوشی و… بستگی دارد بنابراین نمی توان به طور دقیق هزینه این عمل را برآورد کرد .