ماموپلاستی در تهران

ماموپلاستی در تهران 

کوچک کردن سایز سینه را متناسب با اندام خود با آرشیوا کلینیک تجربه کنید . اگر از بزرگ بودن سینه های خود راضی نیستید و نیاز به یک جراحی موفق با کمترین دوره نقاهت دارید اکنون میتوانید با کلینیک آرشیوا تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید . جراحی تخصصی ماموپلاستی در تهران زیر نظر پزشک متخصص ارائه میشود .

ماموپلاستی چیست ؟

سینه ها نیز مانند دیگر اعضای بدن ممکن است دچار بیماری شوند ؛ سرطان پستان یکی از بیماری های نگران کننده بوده که در صورت بروز موجب نگرانی بانوان شده و فکر آنها را به خود مشغول می کند ؛ برای برداشتن سرطان و تغییر شکل پستان توسط پزشک جراح پستان کوچک تر می شود ؛ در صورتی که این جراحی موجب تفاوت قابل مشاهده ای در اندازه پستان شود برای اینکه دو پستان به یک شکل در آیند باید حجم پستان دیگر نیز کاهش پیدا کند این عمل در زمان دیگر انجام می شود ؛ ماموپلاستی نوعی عمل جراحی سرطان سینه برای برداشتن سرطان بوده که برای به دست آوردن شکل طبیعی پستان نیز استفاده می شود .

 • ماموپلاستی چیست ؟
 • کاندیای مناسب برای عمل ماموپلاستی
 • نحوه عمل Mammaplasty
 • طریقه خوابیدن پس از عمل Mammaplasty
 • مراقبت های قبل و بعد از جراحی Mammaplasty
 • مزایا و مهم ترین عوارض Mammaplasty
 • هزینه جراحی Mammaplasty

کلینیک پروتز سینه در تهران

ماموپلاستی چیست ؟

ماموپلاستی نوعی عمل جراحی برای درمان سرطان سینه و برداشتن توده سرطانی و یا تغییر شکل پستان با برداشتن بافت و پوست می باشد این عمل علاوه بر درمان سرطان موجب حفظ شکل طبیعی پستان نیز می شود ، توسط این روش جراحی می توان سینه ها را بزرگ یا کوچک نموده و نیز عمل هایی مانند لیفت سینه و نیز بالا کشیدن آن نیز قابل انجام است و می توان از آن برای تناسب اندام استفاده نمود .

کاندیدای مناسب برای عمل ماموپلاستی

 • افرادی که سینه خیلی بزرگ دارند و این بزرگی سینه در زیبایی اندام آنها تأثیر منفی دارد .
 • ایجاد درد در شانه و قفسه سینه به دلیل سینه های بزرگ
 • افرادی که سایز سینه شان بسیار کوچک است .
 • افرادی که به دنبال افزایش استحکام و رفع افتادگی سینه هستند .
 • افردی که دارای عدم تقارن در سینه هستند .

نحوه عمل Mammaplasty

در این عمل فرد حدود 2 تا 4 ساعت بیهوش است ؛ پزشک جراح سه قسمت از سینه را علامت گذاری نموده و برش هایی می زند ؛ سپس مقداری از چربی و بافت را با دقت بالا به طوریکه ارتباط خونی ان با سینه قطع نشود برمی دارد تا سایز مد نظر ایجاد شود در انتها نیز برش ها بخیه خورده و پانسمان می شوند .

طریقه خوابیدن پس از عمل Mammaplasty

بیماران پس از انجام  عمل Mammaplasty برای جلوگیری از وارد شدن فشار به سینه باید از خوابیدن به روی شکم و پهلو خودداری نموده و به صورت طاق باز بخوابندو نیز توصیه می شود در حین استراحت و خواب دو بالش در زیر سر خود قرار دهند که این کار موجب کاهش تورم و درد می شود .

مراقبت های قبل و بعد از جراحی Mammaplasty

مراقبت های قبل از جراحی :

مراقبت های قبل از جراحی ماموپلاستی شامل انتخاب جراح سینه متخصص و با تجربه  , عدم استفاده از داروهایی که منجر به اختلال در انعقاد خون می شوند ؛ عدم استفاده از مشوربات الکلی و دخانیات تا دو هفته قبل از عمل , پرهیز از خوردن و آشامیدن تا 8 ساعت قبل از عمل و نیز استحمام نمودن بیمار تا شب قبل از عمل جراحی است .

مراقبت های بعد از جراحی :

برای اینکه زودتر بهبودی خود را پس از عمل به دست آورید با مشورت با پزشک راه رفتن را شروع نمایید ؛ مصرف منظم داروها , استفاده از ویتامین سی  برای کاهش تورم و درد , عدم استفاده از مشروبات الکلی و دخانیات تا یکماه , خشک نگه داشتن جای بخیه , استحمام دو روز بعد از عمل و استفاده از سوتین طبی از نکات مهم مراقبتی پس از عمل می باشد .

مزایا و مهم ترین عوارض Mammaplasty

از مزایا و ویژگی های عمل حراجی ماموپلاستی می توان به سفت شدن , جوانسازی , لیفت سینه , از بین رفتن درد در نواحی شانه , گردن و پشت , تناسب سایز سینه با دیگر اعضای بدن و امکان استفاده از لباس های سایز مناسب و انجام راحت تر فعالیت های روزانه اشاره نمود با انجام این عمل مانند عمل ماستکتومی دیگر نیازی نیست که سینه خود را از دست دهید و سرطان کاملا از بین می رود و نیز بر خلاف جراحی لامپکتومی که ممکن است دچار تغییر شکل جزئی در پستان شوید در این روش عمل سینه ظاهری طبیعی تر دارد .

هزینه لیفت شقیقه در تهران

این عمل چه عوارضی دارد ؟

برخی از عوارض جانبی این روش جراحی شامل حالت تهوع و استفراغ به دنبال بیهوشی می باشد همچنین سینه ها ممکن است مدتی پس از عمل دردناک , متورم و کبود باشند ؛ از دیگر عوارض نادر این عمل عفونت زخم , تأخیر در بهبودی , خونریزی در بافت ها پس از جراحی , بی حسی در نوک پستان و نیز اینکه پس از عمل ممکن است که زخم همچنان مایعاتی زیر اسکار تولید نماید و موجب تورم شود این امر جای نگرانی ندارد و پزشک یا پرستار مایعات را از پستان تخلیه کی کنند .

هزینه جراحی Mammaplasty

برای جراحی ماموپلاستی با انتخاب بهترین پزشک می توان به نتیجه ایده آل و مطلوب رسید به همین دلیل با هزینه کمتری که برخی متخصصین ارائه می دهند سلامتی خود را به خطر نیاندازید در تعیین هزینه این عمل هزینه های دارویی قبل و بعد از عمل , تخصص جراح , هزینه بیهوشی و اتاق عمل و… تأثیر گذار هستند .

بوکال فت چیست ؟