پروتز باسن در تهران

پروتز باسن در تهران

با داشتن باسن زیبا و خوش فرم   همه جا بدرخشید . پروتز فرآیندی با عوارض بسیار کم و کاملا بدون درد است . دوره نقاهت آن کم و سریعا به فرم باسن مورد علاقه خود خواهید رسید . کلینیک آرشیوا در خدمت شماست با جراحی پروتز باسن در تهران . جهت هزینه جراحی  ، دوره نقاهت ، زمان جراحی ، مراقبت های قبل و بعد و هر سوالی که از پروتز باسن دارید میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید . همره ما باشید

پروتز باسن چیست ؟

یک اندام زیبا در داشتن باسن خوش فرم خلاصه می شود ؛ هنگامی که پاها لاغر و باسن تقریبا تخت باشد تناسب اندام به هم ریخته و در شکل ظاهر فرد تأثیر منفی ایجاد می کند برای داشتن باسن زیبا می توان از روش های مختلفی استفاده نمود یکی از مهم ترین کارها  برای فرم دادن باسن داشتن تغذیه مناسب و داشتن تمرینات مرتب در ورزش کردن است همچنین پیشرفت علم پزشکی و علم های مکمل زمینه ایجاد این تغییرات را برای افراد میسر کرده است پروتز باسن یکی از روش های مؤثر برای فرم دادن به باسن بوده که در بیشتر موارد نتیجه موفقی دارد .

 • پرتز باسن چیست ؟
 • کاندیدای مناسب عمل پروتز برای باسن
 • نحوه عمل پروتز باسن
 • مزایا و عوارض قرار دادن روتز در باسن
 • مراقبت های پس از جراحی قرار دادن پروتز در باسن
 • بهترین جراح قرار دادن پروتز در باسن
مرکز بوکال فت در ونک

پروتز باسن چیست ؟

پروتز باسن نوعی عمل جراحی زیبایی بوده که در آن پزشک با روشی خاص قسمت هایی از ناحیه زیر کمر و یا بالای ران را برش داده و در زیر لایه فاسیای زیر جلدی اقدام به جایگذاری پروتز مخصوص می کند ؛ جنس پروتز استفاده شده در این روش از یک نوع ماده سیلیکونی مخصوص و انعطاف پذیر است از مهم ترین ویژگی های این ماده این است که با بافت چربی و عضله بدن سازگار است .در اغلب موارد می توان با قرار دادن پروتز در محل مورد نظر به نتیجه دلخواه رسید اما در برخی موارد نیز نیاز به روش های مکمل مانند ساکشن چربی و تزریق آن به دیگر قسمت هاست  بدین طریق که پزشک پس از قرار دادن پروتز در محل مورد نظر , چربی های قسمت شکم , پشت ران و پهلوها را ساکشن کرده که منجر به بهتر دیده شدن فرم باسن می شود در برخی موارد نیز از روش لیفت باسن استفاده می شود .

کاندیدای مناسب  عمل پروتز برای باسن

 • در صورتی که شکل باسنتان بیش از حد مربعی شکل یا صاف است .
 • اگر خواهان افزایش سایز باسن و برجسته شدن آن هستید .
 • اگر در پرداخت هزینه مشکل ندارید .
 • اگر به صورت مادرزادی و ژنتیکی دچار اختلالات ژنتیکی در ناحیه باسن خود هستید .

نحوه عمل پروتز باسن

نکته مهم در رابطه با عمل پروتز باسن این بوده که باید پروتز حتما زیر عضله گلوتئال که مهم ترین عضله باسن است قرار گیرد متأسفانه برخی جراحان در این رابطه مهارت ندارند پروتز را روی این عضله یا زیر پوست قرار می دهند که این خود موجب جابه جایی پروتز شده و پس از جراحی مشکلاتی برای فرد ایجاد می کند .

هزینه لیفت شقیقه در تهران

نحوه جراحی چگونه است ؟

قبل از بیهوشی جراح برای محل قرار گیری مناسب پروتز علامت گذاری را انجام می دهد به طور خلاصه در حالتی که بیمار ایستاده دو خط افقی یکی به موازات خار خاصره بالایی در پشت و دیگری به موازات چین زیر باسن در محل اتصال ان به ران می کشد ؛ پزشک فاصله بین این دو خط را به سه قسمت مساوی تقسیم می کند یک سوم پایینی در حین نشستن وزن بدن را تحمل می کند و پروتز در آن قسمت نباید قرار داده شود این قسمت را حذف نموده و محل حداکثر برجستگی پروتز را در یک سوم میانی قار میدهند و بیمار برای بیهوشی آماده می شود بیمار را به روی شکم می خوابانند برش های مختلفی را  برای قرار دادن پروتز ایجاد می کنند پس از ایجاد برش جراح فضای کافی برای قرار دادن پروتز در هر دو باسن را ایجاد کرده و پروتز را جایگذاری می کند .

مزایا و عوارض  قرار دادن پروتز در باسن

امروزه پروتز باسن در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد توسط این روش جراحی زیبایی اندازه باسن تغییر کرده و به فرم دلخواه فرد متقاضی می رسد ؛ از دیگر مزایای این عمل , گردی و سفتی باسن , عدم نیاز به رژیم های چاقی وتغییر دلخواه این ناحیه از بدن به شکل موضعی است در بیشتر موارد نیز این عمل موفقیت آمیز بوده است .

عوارض قرار دادن پروتز در باسن چیست ؟

آمبولی کردن یا مرگ بیمار و نیزحرکت پروتز در باسن و شکل نا متقارن اندام فرد به دلیل عدم مهارت پزشک , ایجاد جای اسکار , کبودی و در شرایط حاد عفونت , پس زدن پروتز توسط فرد , استفاده از پروتز سیلیکونی تقلبی و بی کیفیت و نیز نداشتن اجازه تزریق چربی به باسن افرادی می باشد که پروتز دارند .

مراقبت های پس از جراحی قرار دادن پروتز در باسن

 • پرهیز از ورش های سنگین تا زمان بهبودی
 • هنگام استحمام به بخیه آسیب وارد نشود .
 • عدم استعمال دخانیات و مصرف الکل
 • طبق توصیه پزشک خود برای حفظ حالت کشسانی پوست باسن نرم هایی مناسب انجام دهید .
 • داشتن تغذیه سالم
 • خودداری تا یکماه از شنا کردن در استخر
 • تا هفته اول پس از عمل روس باسن ننشینید و نخوابید .
 • برای حفظ فرم لگن و کنترل فشار تا یکماه از شورت مخصوص استفاده کنید .

بهترین جراح قرار دادن پروتز در باسن

جراحان زیادی هستند که در این زمینه فعالیت دارند بنابراین انتخاب بهترین جراح کار سختی است ویژگی های بهترین جراح قرار دادن پروتز در باسن کسی است که اخلاق حرفه ای داشته باشد ؛ با سابقه و با تجربه باشد , مراجعه کنندگان قبلی از وی راضی باشند و نیز مدرک و تخصص لازم را در این زمینه داشته باشد .

کلینیک پروتز سینه در تهران